SELF İSTANBUL


Self İstanbul Projesi; İstanbul’ un en gözde yapılaşma alanlarından Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde, 1+1 den 4+1’ e kadar değişik alternatiflerde toplam 609 adet konut ve 60 adet işyerinden oluşmaktadır.

Self İstanbul Projesi ülkemizde ve uluslararası arena bir çok ödül almış Mimari Tasarım Ekipleri tarafından projelendirilmiştir. Arazinin yaklaşık %85 inin peyzaj alanı olarak düzenlendiği Self İstanbul Projesi ; şehir içinde ulaşım imkanlarına çok yakın, mutlu ve huzurlu bir aile yaşamı konsepti üzerine kurulmuş olup yatırım anlamında da büyük fırsatlar sunmaktadır.

En ince detaylara kadar mükemmel bir şekilde çözülmüş daire planlarıyla, modern bitkisel peyzaj ve çevre düzenlemesiyle, yürüme yolları, dinlenme alanları, sosyal tesisi, açık havuzu, 7/24 güvenlik sistemi, her daireye özel depo alanıyla, yeterli sayıda kapalı otoparkıyla ; güvenli, mutlu ve huzurlu bir aile yaşamı sunan Self İstanbul Projesi aynı zamanda metrobüs, havaalanı, metro gibi ulaşım imkanlarına yakınlığıyla modern yaşamın tam merkezinde yer almaktadır. Self İstanbul Projesi; çocuklar için açık ve kapalı mekanlarda özenle projelendirilmiş aktivite alanlarıyla tam bir çocuk dostu projedir.

Isıtma sistemi merkezi ısıtma sistemi olarak çözülmüştür. Ortak alanlarda ve konutlarda %100 beslemeli jeneratör hizmeti sunulmuştur. Yeterli sayıda ve hızda son teknoloji asansörler kullanılmıştır. Son deprem yönetmeliğine uygun şekilde projelendirilen Self İstanbul Projesinde radye temel ve temel altı kazık sistemi bulunmaktadır.

PDF formatındaki E-Kataloğumuzu ulaşmak için tıklayınız.
ÖN TALEP FIRSATI
İlgilendiğiniz Daire Tipi
  1+1   2+1   3+1   4+1
Karden İnşaat’a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.
*Bu formda verilen kişisel bilgiler, Karden İnşaat’a bağlı olan kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat edilir ve izin verilir. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Karden İnşaat’ın göndermiş olduğu mail üzerinden üyeliğini iptal edebilir, 444 61 10 numaralı çağrı merkezine iletebilir.